baner-top-ok

OBSAH


Po rozhodnutí krízového štábu SR bude prerušená prevádzka všetkých škôl a školských zariadení na celom území SR. Na základe tohto rozhodnutia Vás informujeme, že naša škola ZŠ Strážnická bude uzavretá od pondelka 16. 3. 2020 po dobu 14 dní. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

Ing. Eva Hanzalíková riaditeľka školy.

OZNAMY

Testovanie T9 je tento rok zrušené na základe vyhlásenia ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu.     
Vážení rodičia,oznamujeme vám, že riaditeľka školy ZŠ Strážnická 1, Skalica udeľuje v piatok 14. 2. 2020 žiakom školy riaditeľské voľno z technických dôvodov.Ďakujeme za pochopenie.Vedenie...
Vážení rodičia,riaditeľstvo školy oznamuje, že kvôli zvýšenej chorobnosti žiakov v týždni od 10. 2. do 14. 2. 2020 je prerušená činnosť záujmových krúžkov.Neuskutoční sa ani detský karneval v ŠKD, ktorý...
alf-testovanie

prirodna-trieda-straznicka

PLÁNUJEME

Žiadne udalosti na zobrazenie