baner-top-ok

OBSAH


Úspech našich technikov na Krajskom finále 2024 

Začiatkom februára sa uskutočnilo krajské finále Technickej olympiády v Piešťanoch. Účasť našej dvojice ohrozilo ochorenie jedného z nich, ale i napriek tomuto hendikepu sme sa finále zúčastnili a opäť zabojovali o medailové pozície. I keď sa nám v konečnom súčte bodov nepodarilo zvíťaziť , je druhé miesto za daných okolností pekným úspechom ! Treba poďakovať Sebastianovi Rotaru za obetavosť s akou súťažil, aj keď ešte nebol zdravotne úplne fit ! Samo Balga dominoval v testoch a opäť potvrdil svoju zručnosť v praktickej časti. Aj keď našim chlapcom opäť unikol postup na Celoslovenské finále, gratulujeme im k tomuto peknému úspechu a budeme im držať palce na prestížnej regionálnej súťaži Mladý technik, ktorú každoročne na jar organizuje firma SCHAEFFLER !

 

MT2MT3MT4

OZNAMY

DOD pre piatakov 2024 ZŠ Strážnická 1, Skalica 24.4.2024 o 15:30, prehliadka priestorov školy
Oznámenia o voľných pracovných učiteľ/ka II. stupeň techniky, MAT, INF |ASAP Základná škola Strážnická 1, Skalica prijme do pracovného pomeru - pracovná pozícia  : Učiteľ II. stupňa MAT, INF,...
Prestup dieťaťa do 5. ročníka ZŠ Strážnická 1, Skalica   Milí rodičia, pokiaľ máte záujem prihlásiť svoje dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky do 5. ročníka našejZŠpostupujte...
alf-testovanie

prirodna-trieda-straznicka

PLÁNUJEME

Žiadne udalosti na zobrazenie