Skalická poviedka- nový zborník

sklacika poviedka
Hurá, už máme druhý zborník!
Dnes čerstvý priamo z tlačiarne k nám prišiel nový zborník „Skalickej poviedky“ – výber najlepších 11 poviedok z 1. ročníka literárnej súťaže. Porota v zložení spisovateľ a publicista Štefan Nižňanský, spisovateľka Marta Šurinová a Renáta Matúšková to opäť vôbec nemali ľahké. Vybrať tie najlepšie bol veru ťažký oriešok.
Napokon však vzišli z množstva výborných poviedok z celého skalického okresu nasledovní víťazi:
1. kategória
„cena poroty za najmladšieho súťažiaceho“ Agáta Čmiková, ZŠ, Strážnická, Skalica
2. kategória
1. Eliška Mičková, ZŠ, Školská, Holíč
2. Sherrin Kartusoffová, ZŠ, Brodské
3. Tobias Uhrinec, ZŠ, Brodské
    Alica Čmiková, ZŠ, Strážnická, Skalica
Už teraz sa tešíme na vyhlásenie 2. ročníka súťaže – január 2021. Mladým a malým autorom držím palce a prajeme veľa tvorivých síl do ďalších skvelých poviedok, aby to odborná porota nemala vôbec ľahké, aby ste opäť mnohí z vás „zahviezdili“, aby ste písali o tom, čo je vám blízke, čo nám dospelákom chcete vlastne povedať...