Víťazstvo na McDonalds Cupe.

tuulka fotbal

Okresné kolo v minifutbale žiakov a žiačok I. stupňa základných škôl sa uskutočnilo 6. mája na multifunkčnom ihrisku ZŠ Vajanského v Skalici. Šesť zúčastnených družstiev hralo v dvoch skupinách a po semifinálových zápasoch sa víťazi stretli vo finále. V tomto sa opäť stretli naši chlapci a dievčatá so súperom zo ZŠ Vajanského. Podobne, ako v prvom zápase v skupine sa nám po dramatickom priebehu podarilo zvíťaziť a získať nielen víťazný pohár , ale aj postup na krajské finále do Trnavy. O tento mimoriadny úspech sa zaslúžili Anetka Sládková, Tamarka Janečková, Lukáš Gondec, Adam Szuhaj, Dalibor Matejka, Peter Seršeň, Alex Senka, Alex Sovič, Matiáš Vaško a najlepší strelec turnaja- Lukas Heštera. Našim úspešným reprezentantom gratulujeme a budeme im držať palce na krajskom finále v Trnave !