Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci!

V pondelok 5. septembra 2022 ZŠ, Strážnická 1 v Skalici opäť otvorí svoje brány.

Príchod žiakov do školy bude prebiehať nasledovne:

8.00 hod. prvý ročník – v prípade priaznivého počasia VCHOD č.3, v prípade nepriaznivého počasia VCHOD č.1

8.30 hod. 2. až 4. ročník - VCHOD č.2

8.30 hod. 5. až 9. ročník - VCHOD č.1

Slávnostné otvorenie školského roka

V prípade priaznivého počasia sa privítanie prvákov uskutoční na školskom dvore (hracia plocha pri vchode č.3), v prípade nepriaznivého počasia sa privítanie uskutoční v jedálni školy.

Otvorenie školského roka žiakov 2. – 9. ročníka bude prebiehať v jednotlivých triedach a bude trvať dve vyučovacie hodiny /cca do 10:00 hod/.

Zákonný zástupca pred nástupom žiaka do školy elektronicky vyplní „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa, ktoré nájde v EduPage (cez Štart – Žiadosti/Vyhlásenia – Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti – platné od 15.8.2022).

Zákonní zástupcovia žiakov, ktorí si objednali v škole antigénové testy v júni, sú povinní vykonať antigénový test žiakovi ešte pred nástupom do školy a informovať školu o jeho výsledku prostredníctvom Edupage (Štart – Žiadosť/Vyhlásenie – Domáci AG samotest – oznámenie o použití)

Školský klub detí bude v prevádzke od utorka 6. septembra 2022 - ranný klub od 6:30 do 7:45 hod a poobedný klub do 16:00 hod.

Školská jedáleň bude v prevádzke taktiež od utorka 6. septembra 2022.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu!