Víťazstvo na McDonald's Cupe 2023

Jednou z najmasovejších školských športových súťaži je futbalový turnaj McDonald's Cup pre zmiešané družstvo žiakov a žiačok prvého stupňa základných škôl. V tomto roku sa koná už 24. ročník tejto súťaže a okresné kolo prebiehalo začiatkom mája na multifunkčnom ihrisku ZŠ Vajanského. Zúčastnilo sa ho sedem družstiev, ktoré v dvoch skupinách bojovali o postup do semifinále. Naši žiaci v svojej skupine presvedčivo porazili Kopčany, Radošovce, ZŠ Gorkého Skalica a v semifinále i ZŠ Školská Holíč. Vo finále sa podobne, ako pred rokom stretli so ZŠ Vajanského a po dramatickom zápase plnom zvratom sa im opäť podarilo tesne zvíťaziť a postúpiť na krajské finále, ktoré bude v Trnave !

Poďakovanie za tento mimoriadny úspech patrí Tamarke Janečkovej, Kristínke Antálkovej, Aďovi Konečnému, Rišovi Majzúnovi, Lucasovi Ondrušovi, Oliverovi Václavovi, Peťovi Seršenovi, Sebovi Tokošovi , Sofienovi Samborovi a najlepšiemu strelcovi turnaja – Lucasovi Hešterovi !

MC1MC2MC3MC4