Doplňujúce voľby do Rady školy

Vážení rodičia,

riaditeľka školy na základe prislúchajúcej legislatívy vyzýva všetkých rodičov žiakov školy na voľbu nového člena - zástupcu rodičov do Rady školy, ktorá sa uskutoční 6.10.2020 o 16.30 na triednych schôdzkach rodičovského združenia.

Návrhy na kandidátov do Rady školy prijíma riaditeľka školy do 3.10.2020 do 12.00 hod. buď:

meno, priezvisko navrhovaného kandidáta, trieda, v ktorej má navrhnutý dieťa (uvítame predstavenie sa kandidáta, motiváciu, prečo by chcel kandidovať, aká je jeho vízia, či doteraz spolupracoval so školou...)

alebo

-          osobne s písomným vyjadrením súhlasu kandidáta (tlačivo v prílohe alebo dostupné u vedenia školy)

Kandidáta na voleného člena Rady školy môže po jeho súhlase navrhnúť ktorýkoľvek z rodičov.

Príloha: Písomný súhlas kandidáta pre voľby do Rady školy suhlas_kandidata_2020.docx