Tretiaci v škole v prírode

svp2017     V pondelok ráno 25.9.2017 zastavil pred našou školou veľký autobus. Nastúpilo do neho 51 tretiakov so svojimi pani učiteľkami a zaviezli sa do školy v prírode v známom rekreačnom stredisku Duchonka. Privítalo ich pekné počasie  a ešte krajší penzión Slniečko. Strávili päť dní v jesennej prírode hrami, športovaním, súťažením, prechádzkami, stavaním lesných príbytkov a inými zaujímavými činnosťami. Boli sa pozrieť aj na zvieratká v ZOO v Bojnej. Samozrejme sa aj učili a po vyučovaní mali aj oddych. Pri záverečnom vyhodnotení udržiavania poriadku v izbách boli pani učiteľky prekvapené, ako veľa bodov získali najmä chlapčenské izby. A hoci mnohým bolo ľúto, že v piatok škola v prírode skončila, ostali im pekné spomienky a v srdiečkach nádej, že možno opäť niekedy...