Žiacky parlament - prvé zasadnutie

zp-ps-2017     Dňa 3.10. 2017 sa uskutočnilo prvé zasadnutie žiackeho parlamentu (ŽP) na našej škole. Všetci prítomní najprv zložili slávnostný sľub a následne sa oboznámili so Štatútom ŽP. Následne prebehla voľba členov do výboru ŽP. Zvolení boli: Predseda - Karolína Šedivá VIII.A, Podpredseda - Štefan Kos VIII.B, Zapisovateľ - Kristína Hošková VIII.A, Kultúrny referent - Tereza Poláková, Karolína Čárska VII.A, Referent pre zber štatistických údajov - Veronika Matulová, Nina Chudíková VI.A, Referent pre zberovú činnosť - Adam Kadlečík, Rebeca Ondrášová VII.B, Referent pre zverejňovanie údajov - Viktória Čermáková, Sára Jurovatá IX.A. Na záver členovia ŽP spolu s koordinátorkami riešili plán činnosti ŽP pre školský rok 2017 / 2018.