GQIQ

gqiq2017     Dňa 7.12. sa uskutočnilo celoslovenské kolo geografickej súťaže GQIQ. Naša škola sa do súťaže zapojila prvýkrát. Súťaž bola určená pre žiakov 5. - 9. ročníka. Žiaci museli pri súťažení využívať svoje poznatky z geografie, ale aj prácu s PC, nakoľko išlo o internetový test. Celkovo sa zapojilo skoro 1900 žiakov z celého Slovenska. Z našej školy sme mali 36 súťažiacich. Najlepšie sa umiestnili: Tomáš Meredea, Michal Petrovič a Veronika Zríniová, ktorí boli okolo 500. miesta. Výnimkou súťaže bol Miško Androvič zo 4.C, ktorý si výnimočne skúsil zmerať svoje sily so staršími spolužiakmi a i keď test bol určený žiakom 5. - 9. ročníka, Miško spomedzi našich 36 žiakov bol na 10. mieste. Gratulujeme a želáme veľa úspechov v budúcom ročníku súťaže.