Zber papiera - výsledky 2022

Dňa 25. 10. 2022 sa na našej škole uskutočnil jesenný zber papiera. Žiaci 1. a 2. stupňa priniesli celkovo 3335,4 kg papiera, čím sme zachránili približne 57 stromov.

Najviac papiera v rámci tried nazbierali z prvého stupňa žiaci 4. B triedy, druhé miesto patrí 4. C a tretie miesto obsadili žiaci 3. B triedy. Na druhom stupni sa na prvom mieste umiestnila 5. D trieda, druhé miesto 5. C a tretie miesto obsadila 8. C trieda.

V rámci jednotlivcov najviac papiera priniesla Aneta Sládková z 5. D triedy, druhými najlepšími zberačkami boli Nikol a Kristína Meredeové z 1. A triedy a tretímnajlepším zberačom bol Dan Mikuš z 5. C triedy.

100 a  viac kg papiera sa podarilo vyzbierať týmto žiakom: Aleš Masaryk 9. C,
Ema Holienčinová 7. B, Filip Vojtašovič 4. C, Peter Vaculka 8. C, Samuel Vinkler 3. B, Matúš Kucharič 4. A, Alžbeta Špačková 5. C, Magdaléna Ivičičová 6. A,Leonard Hübner 6. C, David Kucharič 8. A a Viktória Vojtašovičová 2. A. Najlepší jednotlivci a triedy boli odmenení cenami, ktoré im odovzdala pani riaditeľka školy Ing. Eva Hanzalíková.

Za účasť v zbere papiera všetkým veľmi pekne ďakujeme.

zber