iBobor 2017

ibobor     Aj v tomto školskom roku sa naši žiaci zapojili do celoslovenskej informatickej súťaže iBobor. Na celom Slovensku súťažilo 68 786 žiakov a tí naši sa medzi nimi vôbec nestratili. Z 28 súťažiacich bolo 13 žiakov úspešných riešiteľov:  kat. Drobec: Samuel Šeba 3.C, Alica Čmiková 3.A, Alexander Pakši 3.C a Lujza Lašáková 3.A, kat: Bobrík: Eliáš Barcal 4.A, Michal Androvič 4.C, Aleš Masaryk 4.C, Sofia Žilineková 4.A, Lukáš Kolínek 4.B, Kornélia Šebestová 4.B, kat: Benjamín: Adam Kadlečík 7.B, Tomáš Zálešák 7.B, kat. Kadet: Michal Kubina 8.A.  Najviac sa darilo Eliášovi Barcalovi, ktorý získal plný počet bodov a spolu s ďľšími 348 deťmi na Slovensku obsadil 1. miesto v celoslovenskej súťaži. Všetkým blahoželáme!