Prestup dieťaťa do 5. ročníka 2024

Prestup dieťaťa do 5. ročníka

ZŠ Strážnická 1, Skalica

Milí rodičia,

pokiaľ máte záujem prihlásiť svoje dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky do 5. ročníka našejZŠpostupujte nasledovne:

· Do konca apríla pozorne vyplňte elektronickú prihlášku zverejnenú na webovom odkaze našej školy https://3zsskalica.edupage.org/register/ . Nezabudnite uviesť aj emailové adresy a telefónne čísla rodičov, aby sme vás mohli kontaktovať.

·  Do elektronickej prihlášky nahrajte aj rodný list dieťaťa. Ak takúto možnosť nemáte, originál rodného listu alebo jeho kópiu treba priniesť do školy pri podpise prihlášky.

·  Elektronickú prihlášku škola skontroluje a vytlačí. Podpísať ju prídu obidvaja zákonní zástupcovia. Termín podpisu si škola s vami dohodne telefonicky. K podpisu prihlášky si prineste so sebou občianske preukazy.

·  V prípade, že vám nie je známa adresa druhého zákonného zástupcu, vytlačte si a vyplňte aj čestné prehlásenie, ktoré škole doložíte k prihláške pri jej podpise

Cestne_prehlasenie_zak.zastupcu_1.pdf

·    Ak sa jedná o prestup dieťaťa so zdravotným znevýhodnením, k podpisu prihlášky treba priniesť aj závery diagnostických vyšetrení vykonaných zariadením výchovnej prevencie a poradenstva – psychológ, špeciálny pedagóg.

* V prípade, že nie je vo vašich technických možnostiach dieťa elektronicky prihlásiť, kontaktujte školu na telefónnom čísle 0908 110 103  v pracovné dni v čase od 8:00 do 15:00 hod.

logo skoly 11

Ďakujeme za vašu dôveru a spoluprácu!

•    Vedenie školy